Organizator:

Warsztaty projektowe z najnowszą wersją programu Gardenphilia DESIGNER

Podziel się

Podczas warsztatów będziecie mogli osobiście zapoznać się z pracą w programie, poznać jego możliwości, a także przekonać się, jak łatwo i szybko stworzyć profesjonalny projekt w krótkim czasie!

Poznaj z nami program Gardenphilia DESIGNER – profesjonalne narzędzie do projektowania i wizualizacji terenów zieleni! Program umożliwia kompleksowe wykonanie projektu: koncepcyjny rzut z góry, wizualizacja 3D, projekt techniczny, zestawienie roślin i materiałów użytych w projekcie. Największa na rynku baza ponad 8000 tysięcy roślin z polskich szkółek, oparta jest o unikatowe w skali europejskiej, akwarelowe, ręcznie malowane tekstury. Nowoczesny, intuicyjny interfejs, to kolejny z wielu elementów usprawniających pracę architekta krajobrazu w programie Gardenphilia DESIGNER. Bezpośredni dostęp do wszystkich funkcji programu pozwala oszczędzić czas, a podgląd projektu w 3D umożliwia szybką weryfikację wprowadzanych zmian. Dzięki wyjątkowej formule 4w1, program umożliwia szybkie tworzenie projektu koncepcyjnego 2D, automatyczne tworzenie projektu technicznego i kosztorysu oraz wizualizacji 3D, a także posiada unikatową na rynku możliwość prezentacji zmian sezonowych zieleni o dowolnej porze roku. Inne, niezwykle przydatne w pracy architekta krajobrazu funkcje programu, to symulacja wzrostu roślin oraz dynamiczna wizualizacja zmian zacienienia ogrodu. Aplikacja umożliwia import plików 3D w formacie DAE i 3DS - np. z programu SketchUp i innych programów do modelowania obiektów 3D. Gardenphilia DESIGNER pracuje zarówno w trybie online, jak i offline (bez konieczności dostępu do Internetu).Program jest dostępny w polskiej, angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej oraz litewskiej wersji językowej i pracuje pod systemem operacyjnym Windows 8,10 i Mac OS X.

NOWOŚCI w wersji Gardenphilia DESIGNER 2020:
- nowa biblioteka materiałów, w tym biblioteka nawierzchni i murów Semmelrock,
- modele 3D roślin.

Zapraszamy na warsztaty 13 i 14 lutego w godzinach 10 - 13. Udział w warsztatach wymaga rejestracji. Warsztaty poprowadzą:

inż. arch. kraj. Monika Wójcik
inż. arch. kraj. Andrzej Komakowski

Warsztaty odbywają się w Pawilonie 7 w sali C-D, na antresoli. 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM