Organizator:

Witamy w gronie wystawców: VERVER EXPORT

Podziel się

Verver Export posiada szeroki asortyment cebul kwitnących wiosną i latem. z przyjemnością witamy firmę w gronie wystawców tegorocznej Gardenii!

Asortyment firmy VERVER EXPORT wykorzystywany jest między innymi do tworzenia najpiękniejszych nasadzeń w parkach i publicznych terenach zielonych. Verver Export projektuje, tworzy i dostarcza starannie przemyślane koncepcje cebul kwiatowych, często w połączeniu z roślinami jednorocznymi lub wieloletnimi, w celu ulepszenia nasadzeń publicznych. Posiada szeroką gamą cebul kwitnących wiosną i latem oraz przykłada szczególną uwagę do jakości (duże cebule!), trwałości i przyjazności dla owadów.

Verver Expot specjalizuje się w sadzeniu mechanicznym - to doskonały sposób na uzyskanie połaci koloru na dużej powierzchni. Sadzenie mechaniczne zapewnia znaczne oszczędności, eliminując koszty pracy związane z sadzeniem cebul. Zapewnia także poprawę jakości publicznej przestrzeni zielonej, co jest korzystne dla środowiska, mieszkańców i życia owadów.

Firma nie tylko dostarcza produkty, ale także doradza naszym klientom w zakresie szczegółów technicznych dotyczących gleby, klimatu, preparatów i sadzenia. Oferuje odpowiednie koncepcje dla konkretnych obszarów sadzenia, mając na celu utrzymanie ich kwitnienia i pięknego wyglądu tak długo, jak to możliwe.

 

Zapraszamy na stoisko firmy Verver Export już 16-18 października w czasie Gardenii!

Oferta uczestnictwa zgłoś się jako wystawca