Organizator:

Wykład dr Ewy Dąbrowskiej na Targach GARDENIA 2020

Podziel się

Już 14.02 na Targach GARDENIA będzie można spotkać i wysłuchać wykładu dr Ewy Dąbrowskiej, nestorki diety warzywno-owocowej, wieloletniego pracownika Akademii Medycznej w Gdańsku, która od lat 90 rozwija dietę warzywno-owocową, jako metodę wspomagającą leczenie. Wykład odbywa się pod patronatem jednego z wystawców firmę Vilmorin Garden.

 

Tematem prelekcji jest "Dieta warzywno - owocowa dr Ewy Dąbrowskiej kluczem do zdrowia". Podczas prelekcji uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z innowacyjną a zarazem prostą i naturalną metodą aktywowania własnych samoleczących się mechanizmów. Pani Ewa podzieli się swoim ponad 30-letnim doświadczeniem klinicznym ze stosowania postu na bazie warzyw i owoców! 

Wydarzenie patronuje jeden z naszych wystawców firma Vilmorin Garden, która specjalizuje się w sprzedaży nasion, cebulek, traw i innych produktów przeznaczonych dla osób uprawiających działki i ogródki. Podstawową działalnością Vilmorin Garden jest produkcja, konfekcjonowanie i dystrybucja nasion kwiatów, warzyw i ziół. Ponadto firma zajmuje się dystrybucją cebul kwiatowych oraz najwyższej jakości mieszanek traw. Spotkacie ich na Targach Gardenia już w lutym.

Współorganizatorem wykładu jest INSTYTUT PROMOCJI ZDROWIA DR EWY DĄBROWSKIEJ.

Serdecznie zapraszamy! 

 

 

 

Aby wziąć udział w warsztatach i odebrać bezpłatny bilet zarejestruj się TUTAJ 

PATRON WYDARZENIA