Organizator:

Za nami kolejna Gardenia. Dziękujemy, że byliście z nami!

Podziel się

W dniach od 21 do 23 lutego Poznań po raz kolejny stał się stolicą polskiego ogrodnictwa - miejscem, gdzie można było na żywo zobaczyć nowe trendy w branży i zyskać nowe kontakty biznesowe. Targi były również doskonałą okazją do zakupu nowych roślin, narzędzi, sprzętu ogrodniczego, akcesoriów do nawadniania oraz elementów małej architektury ogrodowej.

Każde targi to przede wszystkim miejsce spotkań. Wydarzenia takie jak Forum Miejska Sztuka Ogrodowa „Wyzwania architekta krajobrazu” czy Forum Architekta Krajobrazu „Ogród w mieście od tarasu po zielone przydomowe enklawy” mają już ustaloną renomę w branży.  Wiele emocji wzbudziły projektowane na żywo w ramach konkursu „Inspiracje-Aranżacje” ogrody pokazowe. Uznaniem cieszył się również cykl warsztatów, prelekcji i wystąpień przygotowany przez Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Tradycją już jest, że ostatni dzień targów przygotowujemy z myślą o szerokiej publiczności. Podobnie było w tym roku i po ogromnej frekwencji na kiermaszu ogrodniczym i rodzinnych warsztatach ogrodniczych z Witoldem Czuksanowem oraz Markiem Jezierskim widzimy, że to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Do gustu przypadły Wam również spotkania z Wojtkiem Wardeckim, który  pokazywał jak można stworzyć las w żarówce.

Na szczegółowe podsumowania przyjdzie czas po targach. Dzisiaj dziękujemy Wam za trzy znakomite, inspirujące dni. Do zobaczenia na targach Gardenia 2020!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z ostatniego dnia targów!

W portfolio GRUPY MTP pojawiła się nowa marka w kategorii imprez ogrodniczych, która swój debiut będzie mieć w dniach 2-3 października 2019 roku. Pomysł na nowe wydarzenie powstał w oparciu o rozmowy przeprowadzone z polskimi przedsiębiorcami z branży ogrodniczej, a także potencjalnymi zwiedzającymi. Pierwsza edycja Targów GREEN AREA SHOW odbędzie się na Torze Służewiec w Warszawie.

Dowiedź się więcej na www.gashow.pl