Organizator:

Zaczynamy drugi dzień Gardenii!

Podziel się

Serdecznie zapraszamy na drugi dzień targów Gardenia. Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję ciekawych wydarzeń. Startujemy o 9:00.

Na uwagę z pewnością zasługują warsztaty z Markiem Jezierskim „Ogród marzeń tworzony z pasją”. Znany w naszym kraju specjalista opowie o nowościach roślinnych, uprawie roślin na balkonie i tarasie. Warsztaty zaczynają się o godzinie 10:00 na scenie w Alei Lipowej.

Pół godziny później rozpocznie się cykl porad i wykładów, którego organizatorem jest Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Cykl odbędzie się w pawilonie 6 na stoisku (nr 119). Pomiędzy pawilonami 5 i 6 od 11 będą trwały pokazy arborystów na drzewie Platanus x hispanica zorganizowane przez Federację Arborystów Polskich.

0 11:30 w speakers` corner w pawilonie 6 rozpocznie się IV Forum Architekta Krajobrazu pod hasłem „Ogród w mieście od tarasu po zielone przydomowe enklawy”. O 15:30 w tym samym miejscu Szkółka Róż Rosarium, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów oraz Fundacja FRACTAL zapraszają na pokaz cięcia róż pod hasłem  „Tnij i tak odrośnie”.

O godzinie 13:30, rozpocznie się III Kongres Liderów Branży Ogrodniczej, na którym zostaną poruszone najważniejsze kwestie dotyczące branży ogrodniczej. Kongres odbędzie się w pawilonie 7 w Sali 1F.

To tylko niektóre atrakcje, które przygotowaliśmy dla Was drugiego dnia Gardenii.