Organizator:

Zapraszamy wystawców

Podziel się

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, które odbędą się 17-19 listopada 2022 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. GARDENIA to jedyna w naszym kraju impreza łącząca profesjonalistów i hobbystów z branży ogrodniczej. Poprzednia edycja wydarzenia pokazała zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym, że nic tak nie inspiruje do działania jak spotkania!

 

 

  • 3 dni targowe: czwartek-sobota
  • czwartek, piątek – dni biznesowe
  • sobota - dzień dla szerokiej publiczności
  • pawilony 5, 5A, 6

Zapraszamy do zgłoszeń wystawców Targów Gardenia!

 

Powierzchnia ekspozycyjna jest teraz w niższej cenie,
a każde zgłoszenie będzie miało pierwszeństwo w lokalizacji.

 

ZGŁOSZENIA WYSTAWCÓW DOWIEDZ SIE WIĘCEJ

Salon kontraktacji ogrodniczych w najlepszym terminie dla branży!

Listopadowa edycja GARDENII odbędzie się w formule biznesowej, jako salon kontraktacji ogrodniczych. Jej hasło przewodnie to „Ekologiczny ogród”, którego zagadnienie będzie punktem wyjścia dla prezentowanej oferty. Skupimy się w szczególności na trendach i nowościach branżowych w kontekście technologicznego postępu zgodnego ze środowiskiem naturalnym. 

Wystawcy z wszystkich sektorów branży

Pełna zielonych inspiracji, szans biznesowych, ale i mocno merytoryczna, śledząca trendy. Tegoroczna edycja szykuje się naprawdę wyjątkowo. Wśród Wystawców GARDENII 2022 znajdą się przedstawiciele wszystkich sektorów branży – od florystyki, poprzez projektowanie i pielęgnację ogrodów, szkółkarstwo, nawadnianie, nasiona, chemię ogrodową, aż po utrzymanie terenów zieleni na obszarach miast, boisk i pól golfowych. Dla profesjonalistów i pasjonatów to najważniejsze roślinne wydarzenie roku!

Merytoryczne must have dla ogrodnictwa

W programie merytorycznym zaproponujemy Państwu Kongres Liderów Branży Ogrodniczej, czyli spotkanie z ekspertami rozmaitych sektorów. Specjaliści o zróżnicowanych zainteresowaniach przybliżą zagadnienia od marketingu offline i online, poprzez tematy sprzedażowe, z zakresu zarządzania, trendów, aż po doskonalenie procesu zakupowego w sklepie i centrum ogrodniczym. 

W programie wydarzeń znajdzie się także konferencja dla architektów, Arena Krajobrazu, oraz Miejska Sztuka Ogrodowa, czyli spotkanie zarządców, aktywistów i projektantów zieleni w przestrzeni publicznej. 

Florystyka na najwyższym poziomie

Targi GARDENIA ponownie staną się terytorium kwiatowej wirtuozerii w wykonaniu największych polskich i europejskich mistrzów florystyki. Z przyjemnością oddamy przestrzeń sceniczną i wystawienniczą w ręce szkół florystycznych, które z pewnością ponownie zachwycą nietuzinkowymi kompozycjami szerokie grono odbiorców. To niewątpliwie obowiązkowy punkt w kalendarzu dla profesjonalistów związanych z branżą florystyczną oraz dla wszystkich poszukujących inspiracji i świeżego spojrzenia na swoją ofertę. 

Listopadowe spotkanie branży ogrodniczej odbędzie się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonach 5G, 5 oraz 6. Już teraz zachęcamy do wpisania w kalendarz tego wydarzenia!


Wkrótce rozpoczynamy promocję już zgłoszonych wystawców na naszej stronie internetowej www.TargiGardenia.pl oraz na Facebooku i Instagramie

ZGŁOSZENIA WYSTAWCÓW DOWIEDZ SIE WIĘCEJ