Organizator:

Złoty Medal Grupy MTP - zgłoś swój produkt!

Podziel się

Każdy wystawca Targów GARDENIA może zgłosić swój produkt lub usługę do udziału w konkursie o Złoty Medal Grupy MTP. Zgłoszenia zostają poddane ocenie wybitnych specjalistów z branży ogrodniczej. Jak co roku, tak i tym razem wyłonimy najciekawsze i najdoskonalsze produkty i usługi, dając tym samym potwierdzenie i gwarancję ich jakości i innowacyjności.

ZŁOTY MEDAL to najbardziej rozpoznawalna w Polsce nagroda przyznawana za wysoki poziom innowacyjności produktów. Laureatów z każdej branży wybiera prestiżowe grono ekspertów. W konkursie nagradzana jest innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność. O Złoty Medal mogą ubiegać się tylko te produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Zgłoszenia produktów przyjmujemy jeszcze tylko kilka dni!

Aby zgłosić produkt lub usługę do Konkursu o Złoty Medal Grupy MTP zaloguj się w STREFIE WYSTAWCY

 1. Pobierz i zaakceptuj regulamin konkursu
 2. Pobierz i wypełnij zgłoszenie do Konkursu – górne menu – zakładka "Złoty Medal Grupy MTP" - "Zgłoszenia i Regulaminy"
 3. Wypełnione dokumenty, wraz z kompletem materiałów informacyjnych umieść w Strefie Wystawcy - zakładce Złoty Medal.
 4. Czekaj na telefon, list lub e-mail w sprawie aplikacji (uzupełnienie, wyjaśnienie nieścisłości) oraz na informację o rozstrzygnięciu Konkursu.

 

Jak przebiega głosowanie?

Każde zgłoszenie będzie oceniane zarówno przez Sąd Konkursowy oraz Konsumentów. Wyróżnienie przez profesjonalne jury oraz Internautów ma ogromne znaczenie dla promocji oferty i popularności danego produktu lub usługi.

 

  

Nagrody

Każdy laureat konkursu otrzymuje PAKIET MEDALISTY. To komplet materiałów promocyjnych i świadczeń ze strony Grupy MTP, adresowanych do firm, które uzyskały Złoty Medal za zgłoszony produkt. Szacunkowa wartość pakietu to prawie 50 000 zł.

W skład pakietu wchodzą:

 • możliwość identyfikacji nagrodzonych produktów na wystawie – statuetka, dyplom, stand A4 z logo Złotego Medalu, naklejka, szablon reklamy promującej laureata
 • kampanie kierowane do zwiedzających – opisy produktów w elektronicznych i drukowanych materiałach targowych, umieszczenie informacji o laureatach na stronach internetowych Grupy MTP
 • kampanie w mediach – w ogólnopolskich serwisach informacyjnych, wysyłka informacji prasowych, kampania telewizyjna promująca konkurs Złoty Medal Grupy MTP, wywiady z laureatami
 • udział w uroczystej Gali wręczenia nagród,
 • udział w konkursie o Złoty Medal – Wybór Konsumenta
 • ekspozycja materiałów o nagrodzonych produktach w Centrum Prasowym Grupy MTP
 • karta honorowa VIP dla wystawy dla zwycięzcy konkursu Złoty Medal – Wybór Konsumentów

 

Szczegółowe informacje o Złotym Medalu Grupy MTP znajdziesz w zakładce Konkurs o Złoty Medal

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

ZALOGUJ SIĘ DO STREFY WYSTAWCY REGULAMIN 2022