Organizator:

Zmiana terminu GREEN AREA SHOW!

Podziel się

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, a także wsłuchując się w opinie ze strony wystawców oraz partnerów, podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu terminu targów GREEN AREA SHOW

Zmiana termin targów GREEN AREA SHOW na wrzesień 2021

Mając na uwadze najwyższą jakość biznesową organizowanego przez nas wydarzenia, a także wsłuchując się w opinie ze strony wystawców oraz partnerów, podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu terminu targów GREEN AREA SHOW na wrzesień 2021 roku.

Liczymy, że nowa data targów skonsultowana z branżą ogrodniczą, a także poparta zmodyfikowanym kalendarzem europejskich wydarzeń, przyczyni się do lepszej organizacji Targów GREEN AREA SHOW, podczas których będą zrealizowane zupełnie nowe pomysły. Dzięki czemu wydarzenie stanie się miejscem wymiany idei, doświadczeń i nawiązania wartościowych kontaktów, które przyczynią się do ożywienia całego rynku.

W miejscu tym chcielibyśmy podziękować naszym wystawcom, patronom i partnerom, którzy mimo trudnych dla całej branży chwil, w ostatnich dniach wyrazili wsparcie, dopingując nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad przyszłoroczną edycją wydarzenia. Jesteśmy przekonani, że nowy termin targów wykorzystamy do stworzenia jeszcze bardziej wartościowej biznesowo i atrakcyjnej merytorycznie dla wszystkich uczestników imprezy. Już teraz gorąco zachęcamy Państwa do wpisania przyszłorocznego  terminu wydarzenia do Państwa kalendarzy.

Na koniec chcielibyśmy dodać, że jesienią tego roku (6-7 października) odbędą się natomiast dwa ważne dla branży wydarzenia:


- Garden Business Meeting. Salon Kontraktacji Ogrodniczych, skierowany do profesjonalistów, którzy chcą odbyć owocne rozmowy biznesowe

- Kongres Liderów Branży Ogrodniczej, która da nowe spojrzenie na branżę, poruszy aktualne tematy, wskaże skuteczne metody sprzedaży w biznesie  biznes w czasach kryzysu.