Organizator:

Direct Home and Garden - dekoracje wnętrz i ogrodów

Podziel się

Direct Home and Garden to jedna z najszybciej rozwijających się firm dekoratorskich w Polsce. Jest prekursorem we wprowadzaniu na polski rynek wielu dekoracyjnych trendów wnętrzarskich i ogrodowych, a jej odbiorcami są kwiaciarnie, centra ogrodnicze, sklepy meblowe i wyposażenia wnętrz.

Direct Home and Garden specjalizuje się w ozdobach metalowych, ceramicznych oraz z naturalnego drewna. Posiada szeroką gamę lampionów, doniczek i szkła, m.in. w stylu nowoczesnym, modernistycznym, industrialnym, boho, prowansalskim oraz rustykalnym.

Produkty do lasu w szkle

Firma Direct Home and Garden jako pierwsza w Polsce zaczęła hurtowo sprzedawać produkty do lasu w szkle. Dzięki temu mocno wpłynęła na rozpropagowanie mody na samodzielne tworzenie dekoracji w słoiku. Wychodząc naprzeciw rosnącej modzie handmade, firma stworzyła serie DIY, dzięki którym klienci w jednym miejscu mogą zakupić produkty do samodzielnie wykonywanych dekoracji, które będą oryginalną i niepowtarzalną ozdobą domów.

 

 

Las w szkle - zrób to sam

Propozycją Direct Home and Garden jest m.in. zestaw do samodzielnego wykonania lasu w szkle. W jednym słoju znajdują się wszystkie potrzebne produkty do stworzenia miniekosystemu. Dla bardziej wymagających klientów mamy do wyboru szereg serii ekologicznego szkła polskiej produkcji. Ponadto firma dysponuje wieloma kolorami dodatków stanowiących wypełnienie lasu w szkle.

Minimebelki do lasów

Prekursorsko wprowadziliśmy na polski rynek do hurtowej sprzedaży kolekcje metalowych mini: mebelków, krzesełek, pergoli, płotków, wiaderek itp., które sprawiają, że świat zamknięty w szkle staje się bardziej urokliwy i czarujący. Ilość zamówień świadczy o tym, że ukradły serca wielu osób, a trend na ich wykorzystywanie tylko rośnie.

W 2020 roku, wyjątkowym dla nas wszystkich ze względu na dużą ilość czasu spędzaną w domu, zauważyliśmy tendencję wzrostową sprzedaży dekoracji. Klienci jeszcze chętniej szukali pomysłów na ciekawe stylizacje domu czy też zrobienie dekoracji z własnymi dziećmi.

Tekst i zdjęcia: Direct Home and Garden 

Przeczytaj cały artykuł