Organizator:

Poznaj prelegentów ARENY KRAJOBRAZU - CHRIS BEARDSHAW

Podziel się

Chris Beardshaw jest wybitnym, wielokrotnie nagradzanym brytyjskim projektantem i promotorem ogrodnictwa. Spotkacie go już w lutym podczas Areny Krajobrazu w Poznaniu. Poprowadzi autorską prelekcje o swojej wizji projektowania ogrodów oraz będzie przeglądał portfolio polskich architektów krajobrazu.

 

Premierowa edycja ARENY KRAJOBRAZU odbędzie się już 13 i 14 lutego 2020 r., w ramach Targów GARDENIA w Poznaniu. Prelekcja Chrisa odbędzie się 13.02.2020 r o godzinie 14:30 i będzie zatytułowana „Moja wizja i filozofia projektowania ogrodów”. Chris Beardshaw to wybitny projektant, wielokrotnie nagradzany. Swoją karierę rozpoczął ponad 18 lat temu realizując w tym czasie wielką liczbę ogrodów prywatnych i konkursowych od Wielkiej Brytanii aż po Nową Zelandię. Jest autorem wielu projektów nagradzanych na najważniejszych wystawach ogrodniczych, m.in:

  • Sześć wyróżnień Royal Horticultural Society - "Best Show Garden",
  • Pięć nagród „Wybór publiczności” na wystawach Royal Horticultural Society
  • 13 złotych medali Royal Horticultural Society.

ZOBACZ PROGRAM WYDARZENIA

Chris znany jest też z długiej kariery telewizyjnej, która rozpoczęła się w 1997 roku w BBC2 przy realizacji takich programów jak "Gardener`s World", "Hidden Gardens" i niezwykle popularny "The Flying Gardener".  Jest autorem wielu książek wśród których „100 roślin, które prawie zmieniły świat” zdobyła nagrodę Independent Publishers w USA. Jest też autorem wielu publikacji prasowych w prestiżowych magazynach ogrodniczych i lifestylowych.